Firma CHEMHANDEL to przedsiębiorstwo rodzinne o międzynarodowym charakterze. Zajmujemy się dystrybucją środków chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki odpowiedniemu, rozwiniętemu zapleczu logistycznemu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość, doskonały kontakt i stuprocentową terminowość dostaw. Naszym głównym celem jest dostarczanie do Państwa najwyższej jakości towarów własnym transportem, co zapewnia dostawy zawsze na czas i w dogodnym dla Państwa terminie.

Elastyczność naszego przedsiębiorstwa pozwala nam na dopasowywanie się do wymagań kontrahentów, zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Głównymi odbiorcami naszego towaru są przedsiębiorstwa przemysłowe z Europy Zachodniej. Przede wszystkim z Niemiec, Danii, Austrii, Włoch i Hiszpanii.

Naszym celem jest poczucie pełnej satysfakcji naszych klientów, zarówno ze względu na jakość dostarczanych przez nas produktów, bezpośredni kontakt oraz konkurencyjne warunki współpracy, a także terminową dostawę naszego asortymentu do wszystkich wskazanych przez naszych klientów punktów w Europie.

Podstawowym źródłem naszego sukcesu są nasi pracownicy oraz wyjątkowa kultura pracy. Panuje u nas rodzinna atmosfera i chęć ciągłego doskonalenia się. Nasze ambicje nie znają granic, a potrzeba zadowolenia i sprostania wymaganiom naszych klientów jest dla nas priorytetem. Są to czynniki wyróżniające nas na tle innym firm z branży.